Bateria umywalkowa – luksus i niezachwiana temperatura wody.

Dodane przez roundaway,

  Filed under: inne
  Comments: None
  Tagi:

Bateria umywalkowa – akcesorium zamontowane już w niemalże wszystkich nowatorskich sanitariatach – jest warta pokazania wszystkim tym, którzy jeszcze jej nie zapoznali. Dlaczego? Prawdopodobnie każdy zna sytuację, kiedy odkręcił pokrętło kranu, ustalił temperaturę wody, a ta – ku jego zaskoczeniu – błyskawicznie się zmieniła.

W związku z przed chwilą nadmienioną, od razu zauważamy zalety, którymi nowoczesna bateria do umywalki się znamionuje, a do których zaliczamy rzecz jasna bezpieczeństwo (w żadnym razie nie będzie mowy o poparzeniu), luksus oraz możliwość odkręcenia wody o wymaganej temperaturze od razu (tj. bez czekania, aż jej temperatura wzrośnie lub się zmniejszy). Inna sprawa, że nie wszelka bateria umywalkowa jest warta zaciekawienia, a wręcz przeciwnie, stąd kwestię jej wyboru trzeba traktować jako odosobnioną.

Zobaczmy więc, czy konkretny model – poza bryłą pojedynczą – posiada wylewki na dwa pokrętła (pierwsze do ustalania temperatury, drugie do zatrzymania strumienia)? Czy jego twórca znamionuje się zdumieniem pośród użytkowników? Czy jego ceny są atrakcyjne? Czy dana bateria do umywalki jest zabezpieczona prawem reklamacyjnym? I wreszcie, czy pasuje ona do naszego mieszkania pod względem stylowym? Dopiero zaś wtedy, gdy przed momentem napomknięte sprawdzimy, możemy pisać o atrakcyjności zakupu albo o jej braku. Tu pomocne okazać się mogą różnorakiego typu fora internetowe, gdzie przedstawia się i takie wyposażenie, i mnóstwo podobnych, związanych bezpośrednio z sanitariatem. Nie ma co traktować ich jako wszelki wyznacznik, owszem, ale już jako tradycyjna pomoc – czemu by nie?

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.