Kuchnia w męskim stylu

Dodane przez Celina,

  Filed under: inne
  Comments: None
  Tagi: , , , ,

Kuchnia w męskim mieszkaniu nie musi przypominać pola bitwy i być pomieszczeniem, którego unika się jak ognia. Wręcz przeciwnie – może stać się designerskim wnętrzem wypełnionym nowoczesnym sprzętem AGD. Oto kilka pomysłów na aranżację kuchni dla prawdziwych mężczyzn.

Ciekawa aranżacja kuchni

Kuchnia w męskim mieszkaniu bardzo często jest niedocenianym wnętrzem. Gospodarz zazwyczaj rzadko w niej przebywa, dlatego nie przykłada szczególnej wagi ani do jakości kuchennego sprzętu, ani do wystroju. Tymczasem kuchnia może być pomieszczeniem nie tylko wysoce funkcjonalnym, ale i reprezentacyjnym. Elegancka zabudowa w ponadczasowej czerni nada pomieszczeniu wyrafinowany charakter. Zastosowanie punktowego oświetlenia diodowego odpowiednio doświetli wnętrze i sprawi, że nabierze atrakcyjnego wyglądu. Warto poszukać mebli kuchennych ze specjalnymi systemami w szufladach i szafkach – dzięki temu wszystkie naczynia i drobiazgi znajdują swoje miejsce. Kuchnię można również sprytnie ukryć za przesuwanymi drzwiami, co sprawi, że goście nie będą w stanie dostrzec nawet największego bałaganu.

Sprzęt AGD najwyższej jakości

Jeszcze ważniejsze od wystroju jest wybranie odpowiednich sprzętów kuchennych. Dobra lodówka, piekarnik czy płyta indukcyjna sprawią, że nawet najwięksi przeciwnicy gotowania poczują się w kuchni jak ryba w wodzie. W zależności od upodobań i rodzaju mebli w kuchni, lodówka może być do zabudowy lub wolnostojąca. Najlepsza będzie ta z systemem no frost, w której żywność dłużej zachowa świeżość i wartości odżywcze. A na czym przygotowywać posiłki? Możemy zdecydować się na tradycyjną kuchenkę z piekarnikiem lub nowoczesną płytę indukcyjną, na której szybko przyrządzimy ulubione potrawy. Płyty indukcyjne powoli wypierają nie tylko kuchnie gazowe, ale i ceramiczne płyty elektryczne. Ich wzory są niezwykle ciekawe, a ceny – coraz mniej wygórowane.

Urządzanie kuchni w mieszkaniu mężczyzny nie musi być wyzwaniem. Dobrze dobrane i eleganckie meble kuchenne, dobrej jakości sprzęty oraz interesujące rozwiązania techniczne sprawiają, że pomieszczenie to stanie się oryginalne i nietuzinkowe. Każdy mężczyzna łatwo się w nim odnajdzie, a być może… polubi także gotowanie!

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.