Lodówka idealna

Dodane przez Laura,

  Filed under: Technologia
  Comments: None
  Tagi: , , ,

Nadszedł moment, kiedy Twoja stara, wysłużona lodówka odmówiła posłuszeństwa. Działała 8 lat, aż w końcu nadszedł jej kres. Bez względu na to, czy „zmarła” śmiercią naturalną w wyniku eksploatacji, czy dopomogłeś jej w tym niewłaściwym użytkowaniem, musisz kupić nowy sprzęt. Lodówka, to niezbędne urządzenie w Twoim domu. No chyba, że mamy zimę i zamierzasz mrozić żywność na parapecie po zewnętrznej stronie budynku, jak za dawnych, starych akademickich czasów…

Jaką lodówkę kupić?

Jak to mężczyzna, zwracasz uwagę przede wszystkim na automatykę. Zakupiony przez Ciebie sprzęt ma być przede wszystkim funkcjonalny. Cena, o ile urządzenie rzeczywiście jest jej warte, nie gra roli. Jaka jest lodówka Twoich marzeń? Energooszczędna. Interesuje Cię tylko i wyłącznie najwyższa klasa energooszczędna A++. Drugim kryterium, które musi spełniać wybrana przez Ciebie lodówka jest bezawaryjność. Choć ta ostatnia działała tylko osiem lat, pragniesz, by nowo kupiona sprawnie działała jeszcze dłużej… Jaką lodówkę zatem najlepiej wybrać? LG powinna sprostać Twoim oczekiwaniom.

Innowacyjne rozwiązania

Skoro już wiesz, jak wybrać lodówkę, czas pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami firmy LG. Doprawdy mają oni powód do dumy. Ich lodówki nie tylko sprawnie i długotrwale działają, co same diagnozują typ usterki. Wystarczy, że przyłożysz telefon komórkowy do lodówki, a ta wygeneruje sygnał z zapisem błędu. Z kolei telefon wyśle go do odpowiedniego serwisu. Dla producenta lodówek takie rozwiązanie to oszczędność środków, dla Ciebie oznacza to krótszy czas oczekiwania na naprawę. System Smart Diagnosis umożliwia diagnostykę problemu w sposób natychmiastowy, bez sprowadzania specjalisty, a nawet wychodzenia z domu.

Kolejnym zasługującym na uwagę rozwiązaniem technologicznym w lodówkach LG jest system Total No Frost. Dzięki niemu we wnętrzu lodówki nigdy nie pojawi się szron. Wyeliminowało to również kłopotliwy problem rozmrażania urządzenia. Powietrze w środku lodówki podlega nieustannej cyrkulacji, co sprawia, że ta nie zamarza, pomimo dość niskiej temperatury. Ponadto funkcja Door in Door ogranicza otwieranie urządzenia do minimum. Tak jak wskazuje nazwa, system „drzwi w drzwiach” polega na umieszczeniu jednych od drzwi…w drugich. Wszystko po to, by ułatwić dostęp do produktów i zminimalizować wahania temperatury wewnątrz urządzenia. Podsumowując LG, to lodówka idealna.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.