19 najlepszych narzędzi SEO na rok 2020

Dodane przez internetmarketing,

  Filed under: Biznes
  Comments: None
  Tagi: , , , , ,

2020 jest bardzo ważnym rokiem dla firm z całego świata. Jesteśmy dotknięci pandemią koronawirusa, więc sprzedaż i dochody spadają w niezliczonych branżach. Dlatego teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest stosowanie skutecznej strategii SEO, która przynosi rezultaty. Nie możesz jednak opracować takiej strategii i zastosować jej bez narzędzi SEO, dlatego porozmawiajmy o najlepszych, z których powinieneś skorzystać w tym roku. Chociaż istnieją setki, które można wziąć pod uwagę, wybraliśmy nasze preferowane z różnych kategorii.

 1. Google Analytics

Nie ma możliwości, aby nie używać Google Analytics. Jest to po prostu obowiązkowe dla profesjonalistów SEO i początkujących, ponieważ zapewnia wyraźny obraz tego, co dzieje się na stronie. Możesz zobaczyć natężenie ruchu, źródła i zorientować się, jakie są najlepsze strony, dzięki czemu możesz poprawić i powielić osiągnięty sukces. Upewnij się, że używasz również Google Search Console.

 1. SEO i analiza witryny WooRank

To bezpłatne rozszerzenie Google Chrome, które oferuje informacje o SEO witrynach podczas przeglądania. Klikasz przycisk i widzisz różne wskaźniki SEO dzięki WooRank. Narzędzie świetnie nadaje się do analizy konkurencji.

 1. Monitor SEO

SEO Monitor to płatne narzędzie, które pobiera dane z Google Analytics, łączy je z rankingami i rozwiązuje duży problem dla specjalistów SEO, komunikat „nie podano”, gdy patrzy się, jakich słów kluczowych używają, aby dotrzeć do Twojej witryny. Jest to bardzo przydatne, ponieważ pozwala znaleźć słowa kluczowe, które działają bardzo dobrze, i podobne do użycia w przyszłości, aby dodać w odpowiednich miejscach.

 1. Lokalna wyszukiwarka cytatów Whitespark

To narzędzie SEO jest idealne, gdy wykonujesz jakieś lokalne prace SEO. Pozwala znaleźć cytaty NAP, a nawet odtworzyć cytaty używane przez konkurencję. Możesz nawet skorzystać z niektórych funkcji śledzenia offline.

 1. Wtyczka Yoast SEO

Większość witryn działa na WordPress, a jeśli chodzi o wtyczki SEO dla tego CMS, Yoast jest powszechnie uważany za najlepszy. Otrzymujesz jasne wskazówki na temat tego, co należy zmienić i zawsze wiesz, czy stan Twojej witryny SEO jest tak wysoki, jak powinien.

 1. Keyworddit

Jest to bardzo skuteczne narzędzie do badania słów kluczowych, ponieważ oferuje po prostu lepsze sugestie niż inne. Nie używa słów kluczowych seed i opiera się na Reddit, stąd nazwa.

 1. QuestionDB

Jest to podobne do wielu narzędzi, które próbują znaleźć to, o co pytają ludzie online. Różnica między QuestionDB i innymi polega na tym, że możesz łatwo sortować pytania znalezione według tematu lub popularności, a także zobaczyć źródło.

 1. SEMrush

Praktycznie każdy w branży SEO wie, że SEMrush i profesjonaliści przysięgają na jego wydajność. Możesz użyć tego narzędzia, aby znaleźć wszystkie najważniejsze słowa kluczowe używane przez konkurentów i zdobyć tak wiele informacji, że po prostu nie są dostępne nigdzie indziej. Jeśli jest tylko jedno płatne narzędzie SEO, to jest to.

 1. SpyFu

SpyFu to klasyczne narzędzie PPC, które zostało niedawno zaktualizowane o wiele przydatnych funkcji SEO. Spodoba ci się funkcja współzawodnictwa słów kluczowych, a zastrzeżona funkcja słów kluczowych Kombat znajdzie słowa kluczowe, których nie używa konkurencja. Możesz.

 1. Analityka agencji

Agency Analytics to techniczne narzędzie do raportowania SEO, stworzone dla agencji marketingu cyfrowego. Klienci mogą szybko zrozumieć, co dzieje się z mediami społecznościowymi i SEO. Narzędzie integruje się również z serwisami Twitter, YouTube i Google Analytics.

 1. AMZ Tracker

To narzędzie SEO ma pomóc tym, którzy sprzedają produkty Amazon. Działa poprzez śledzenie rankingów produktów na międzynarodowych stronach Amazon i na głównej stronie Amazon.com. Ponadto strona produktu jest oceniana pod kątem wszystkich ważnych wskaźników, takich jak obrazy w wysokiej rozdzielczości i pozytywne recenzje.

 1. Authority Labs

Jest to bardzo łatwe w użyciu i niezawodne narzędzie do śledzenia pozycji SEO. Dzięki najtańszemu dostępnemu planowi możesz śledzić 250 słów kluczowych, co w zupełności wystarcza większości ludzi. Śledzone są również wyniki Google+ Local.

 1. BuzzSumo

BuzzSumo szybko zyskał popularność, stając się niezbędnym narzędziem SEO dla wielu profesjonalistów. To narzędzie ułatwia znalezienie świetnych treści, a system alertów pozwala zobaczyć, kiedy jesteś wspomniany.

 1. Ahrefs

Nie ma wielu specjalistów SEO, którzy nie zaleciliby Ahrefs jako najlepszego narzędzia do analizy linków w branży. Istnieje ogromny indeks obejmujący niezliczone linki i jest aktualizowany codziennie. Jednocześnie jest niezwykle łatwy w obsłudze i intuicyjny.

 1. Buzzstream

Buzzstream to po prostu niezbędne narzędzie, które świetnie sprawdza się podczas prowadzenia poważnych kampanii informacyjnych. Tworzenie linków zostaje usprawnione i znacznie bardziej zorganizowane. Możesz nawet użyć go do wyszukiwania e-maili.

 1. Sitechecker

Sitechecker to narzędzie kontrolne i narzędzie do sprawdzania SEO, które pomaga szybko zidentyfikować parametry pomiaru i błędy techniczne. Istnieje wiele narzędzi, których można użyć, które pomagają sprawdzić kondycję witryny, pozycję głównych słów kluczowych, a nawet sprawdzić linki zwrotne.

 1. JustReachOut

Jest to narzędzie, które może pomóc Ci dotrzeć do osób, które mogą Cię opublikować na dużych stronach z wiadomościami, takich jak WSJ i New York Times. Działa poprzez znajdowanie ważnych dziennikarzy i czyni proces bardziej ludzkim, czyniąc go ręcznym.

 1. TubeBuddy

TubeBuddy pomaga Ci w SEO SEO i ma na celu poprawę Twojego kanału YouTube. Posiada również bardzo skuteczny alert marki, dzięki czemu wiesz, kiedy inni o tobie wspominają.

 1. Majestic SEO

Wreszcie, Majestic SEO jest jednym z najlepszych narzędzi SEO, z których możesz korzystać w 2020 roku. Analizuje Twoją witrynę i posiadane linki zwrotne, jest dynamiczny i bardzo łatwy w użyciu. Dostępne są różne plany cenowe, dzięki czemu możesz wybierać na podstawie dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Końcowe przemyślenia

Nasze preferowane najlepsze narzędzia SEO na 2020 r. Z pewnością pomogą Ci uzyskać więcej linków zwrotnych i poprawić optymalizację wyszukiwarki na stronie. Jeśli masz na to budżet, jest to narzędzie, które musisz wziąć pod uwagę.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.