Najlepsze 6 wtyczek Twittera dla Twojej witryny WordPress

Dodane przez internetmarketing,

  Filed under: Technologia
  Comments: None
  Tagi: , , ,

Szukasz najlepszych wtyczek Twittera do swojej witryny WordPress? Jeśli tak, to bardzo łatwo jest zostać przytłoczonym, ponieważ istnieje niezliczona liczba opcji do rozważenia. Ze względu na ogromną popularność sieci społecznościowej i fakt, że można ją tak łatwo wykorzystać do zwiększenia ruchu, autorytetu biznesowego i marki, wtyczki wyskakują. Który jest dobry, a który zły, to inny temat.

 

Aby było to dla Ciebie naprawdę łatwe, zbadaliśmy, zbadaliśmy i przetestowaliśmy, aby uzyskać następujące najlepsze wyniki dla wszystkich stron WordPress, które są powiązane z Twitterem, w taki czy inny sposób. Połącz je z narzędziami SEO i obserwuj wzrost ruchu.

 

Oficjalny widget Twittera

 

Zanim porozmawiamy o wtyczkach specjalnie zaprojektowanych do użytku WordPress, musimy wspomnieć o tym, że Twitter ma własny widget, który możesz dodać do swojej witryny. Obejmuje to dodawanie do dowolnej części witryny WordPress za pomocą edytora lub niestandardowego widżetu HTML. Wybierz typ widżetu, styl, dodaj adres URL i gotowe. Po prostu skopiuj i wklej otrzymany kod i możesz zacząć.

 

Odśwież stare posty

 

Jak sama nazwa wskazuje, głównym celem wtyczki jest tchnienie nowego życia w starsze artykuły. Jednocześnie jest to wspaniała wtyczka społecznościowa WordPress. Płacisz tylko raz i możesz udostępniać nieograniczoną zawartość kontom społecznościowym, w tym Twitterowi. Proces jest w pełni zautomatyzowany.

 

Wtyczki można również używać do udostępniania własnych postów. Kontroluj, co widzą widzowie, np. Tytuł postu, hashtagi i dodaj wzmiankę o nazwie użytkownika. Jeśli nie chcesz ręcznie dodawać hashtagów, wtyczka może automatycznie je wygenerować.

 

Wojna społeczna

 

Social Warfare to bardzo ceniona wtyczka do udostępniania społecznościowego WordPress, która zapewnia dostęp do wszystkich potrzebnych i oczekiwanych narzędzi. Automatycznie dodaje do bloga kilka szybko ładujących się przycisków udostępniania, a liczba konwersji wzrośnie.

 

Wtyczka daje dostęp do bardzo bogatych opcji kart na Twitterze z dużymi obrazami i nie tylko. Możesz także użyć niestandardowej opcji tweeta, aby mieć to jako wiadomość, która pojawia się, gdy post jest udostępniany.

 

AccessPress Twitter Feed Pro

 

Gdy potrzebujesz większej kontroli nad sposobem prezentowania kanału na Twitterze i chciałbyś mieć dostęp do większej liczby funkcji, jest to wtyczka, która natychmiast przychodzi na myśl. Możesz go użyć, aby łatwo zaprezentować jedzenie na Twitterze w swojej witrynie WordPress, a także pobrać najnowsze tweety z konta Twitter do wyświetlenia. Istnieje 12 szablonów, których można użyć, a projekt można dostroić, aby idealnie pasowało do projektu witryny.

 

Kanał na Twitterze

 

Ta wtyczka kanału Twitter działa doskonale z witrynami WordPress. Posiada responsywny projekt, który może wyświetlać kanały Twitter z różnych kont jednocześnie. Implementacja może być niestandardowa, a projekt można w pełni dostosować. Dodaj kanał w dowolnym miejscu i pochwal się go krótkim kodem. Linki i zdjęcia profilowe można wyróżnić, a za pomocą dołączonego zadania cron można zautomatyzować wszystko.

 

Niestandardowe kanały na Twitterze

 

Ta wtyczka WordPress jest w rzeczywistości darmowa i naprawdę potężna. Zawiera wiele możliwych modyfikacji, dzięki czemu możesz oznaczyć swój kanał tak, jak chcesz. Gdy go użyjesz, styl motywu jest automatycznie dziedziczony, ale dalsza personalizacja jest możliwa na podstawie osobistych potrzeb. Pochwal się wszystkimi kanałami, które chcesz wyróżnić z tylu kont, ile chcesz.

 

Ostatnie słowa

 

Te wtyczki Twittera są bardzo dobre dla wszystkich użytkowników WordPress i zdecydowanie możesz użyć najlepszej dla swojej firmy, w zależności od tego, jakie funkcje cenisz. Twitter to bardzo przydatna sieć, dzięki której możesz teraz w pełni korzystać z tych wtyczek.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.