Romantyczna kolacja to nie wszystko

Dodane przez Malzonka,

  Filed under: Zdrowie
  Comments: None
  Tagi: , , , ,

Zbliżające się urodziny partnerki czy rocznica ślubu niejednemu mężczyźnie przysparza wielu stresów. Każdy z nich chciałby sprostać oczekiwaniom drugiej połówki i trafić w jej gust. Zmienne kobiece gusta wcale nie ułatwiają panom zadania. Ale jak w wielu innych przypadkach, najlepsze rozwiązania są na wyciągniecie ręki.

Najważniejsze są szczegóły

Mężczyźni często nie potrafią słuchać swoich kobiet i szukać między wierszami odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Oczekują, że partnerki wprost powiedzą im o czym marzą. Ale niestety kobiety niechętnie dają tak jasne instrukcje. Oprócz wielkich gestów i pięknych słów dla pań liczą się detale. Wystarczy pocałunek, przytulenie czy komplement, by kobieta poczuła się doceniona. Na co dzień brakuje czasu na romantyczne wieczory we dwoje. Nie jest to jednak powód, dla którego należy rezygnować z małych przyjemności. Przytulanie zapewnia zmysłową przyjemność, poczucie bezpieczeństwa i bliskości, a serdeczne opinie dodają wiary w siebie i są nagrodą za codzienne wysiłki. Tak niewiele trzeba, aby podarować swojej partnerce bezinteresowny i niezwykle trafiony prezent, którego nie odrzuci żadna, nawet najbardziej wymagająca kobieta.

Zaskocz ją!

Jeśli dni do wyjątkowego dnia zbliżają się nieubłaganie, a Ty nadal nie masz prezentu to nie powód do paniki, ale do konstruktywnego myślenia w tempie błyskawicy. Nic straconego, wszystko można jeszcze nadrobić. Oprócz popularnej biżuterii, czekoladek, bielizny czy kosmetyków można zorganizować niezapomniany weekend w spa dla dwojga, który pozwoli wam obojgu zrelaksować się, zapomnieć o codziennych sprawach i cieszyć się wspólnymi chwilami. Taką ofertę przygotowało Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA na Dolnym Śląsku, gdzie w XVI-wiecznym, renesansowym zamku można oddawać się rozmaitym przyjemnościom. Oprócz profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i wellness dla gości przygotowano trasy do joggingu i nordic walking, basen, FIT bar, a dla miłośników wędkowania – zarybiony staw.

Dziś potrzeby i oczekiwania kobiet rosną, a jednocześnie pragną one codziennych niewielkich przyjemności. I chociaż wiele z nich zadowoli się rocznicową czy urodzinową kolacją w ekskluzywnej restauracji, to są też takie, które chcą od życia czegoś więcej, co na długie lata zapisze się w ich pamięci.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.