UMI London – tani dobry smartfon czy Chiński szajs?

Dodane przez admin,

  Filed under: Technologia
  Comments: None
  Tagi: , , , ,

Tani dobry smartfon to marzenie wiele osób które nie mają wygórowanych wymagań i nie chcą lub też nie potrzebują najnowszego sam.. coś tam czy nadgryzionego jabłka. Przykładem taniego telefonu, jest UMI London, pytanie jednak powinno brzmieć, czy cena idzie z jakością? Telefon z Chin?

Znalezienie recenzji UMI London było dość proste, jednak ilość wyników była dość mała co świadczy o tym że telefon nie jest zbyt popularny. Jednak trafiłem na ciekawą kobiecą recenzje UMI London. Kolejnym krokiem był zakup telefon za ok 60-70$. Telefon zgodnie z recenzjami wygląda naprawdę dobrze, jest solidnie wykonany. Plastik użyty do wykonania obudowy sprawia wrażenie solidnego, a metalowa obwódka dodaje elegancji i wrażenie iż jest to telefon z wysokiej półki.

Działanie UMI London jest dokładnie takie jak można przeczytać w wielu recenzjach, czyli płynne. Telefon mimo skromnych parametrów działa płynnie, nie zawiesza się i nawet po zainstalowaniu dodatkowych aplikacji można spokojnie z niego korzystać.

Bateria w tym telefonie działa też całkiem przyzwoicie, choć mogła by być zastosowana mocniejsza to jest naprawdę dobrze. Ponadto telefon ma wytrzymywać upadki. W tej kwestii nie miałem zamiaru go testować, jednak zdarzyło mi się że spadł i o dziwo żadnego śladu.

Podsumowując telefon UMI London działa zaskakująco dobrze jak na swoje parametry, mimo to nie jest on najmocniejszym i najszybszym telefonem. W swojej klasie cenowej uważam że można postawić go w czołówce. Za naprawdę małe pieniądze można kupić tani i dobry smartfon, a to jest cecha jaką mają tylko nieliczne telefony. W tym miejscu warto wspomnieć o większym bracie UMI London a mianowicie o telefonie UMI Rome, jest to niemalże ten sam telefon, różni się jedynie wykonaniem i wielkością, jest o pół cala większy od UMI London.

Warto pamiętać że nie każdy telefon z Chin jest wart swojej ceny, a tym bardziej nie jest wart tego by go kupić. Jednak w ostatnim czasie w Chińskich telefonach widać tendencję do wzrostu jakości, a to jest z korzyścią dla nas, konsumentów.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.