Parking na lotnisku czy zwykły parking?

Dodane przez Inrig,

  Filed under: Moto
  Comments: None
  Tagi: , , ,

Pewnie nie raz spotkałeś się z sytuacją w której spieszyłeś się na samolot i okazało się że nie miałeś gdzie zaparkować, bo wszystkie darmowe miejsca parkingowe już były zajęte? Nie martw się każdy kto lata samolotami musiał chociaż raz taką sytuacje przeżyć.

Przez podobne sytuacje zrodził się rynek tak zwanych parkingów na lotnisku, są to miejsca w których za określoną kwotę możesz zaparkować swój samochód na jakiś czas na przykład na czas lotu. Jest to wygodna opcja, bo nie musisz angażować nikogo ze swoich znajomych żeby cie zawieźli na lotnisko czy płacić za taksówkę. Jedziesz swoim samochodem, stawiasz go na parkingu i lecisz na samolot, a jak wrócisz to po prostu odbierasz swój samochód z parkingu.  Może to ułatwić życie i oszczędzić masę nerwów, bo sam lot samolotem może być dość stresujący a co dopiero gdy nie mamy gdzie zaparkować swojego samochodu i walczymy z czasem.

Czy takie parkingi są drogie? Nie koniecznie, ze względu na obszerną konkurencje często w takich miejscach serwują często jakieś ciekawe promocje, dzięki czemu nie jest to takie drogie, a na pewno nie dużo droższe od zwykłych parkingów. A ze względu na systemy bezpieczeństwa to biją na głowę zwykłe parkingi. Między innymi dlatego, że ludzie zostawiają tam dużo lepsze auta, więc systemy bezpieczeństwa muszą spełniać najwyższe standardy.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą parkingów na lotnisku jeżeli gdzieś lecicie. Na pewno oszczędzi wam to trochę nerwów i nie spóźnicie się na samolot, bo nie będziecie musieli szukać miejsca parkingowego.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.