Twoja wygrana zależy jedynie od Twoich działań

Dodane przez roundaway,

  Filed under: Internet
  Comments: None
  Tagi:

Wszystkie dobre pomysły rodzą się w nas zatem należy rozwijać je. W tej chwili jest dużo możliwości. Mamy laptopy, nieustanny dostęp do internetu i również bardzo dużo różnych urządzeń, które usprawniają nam kontakt z pozostałymi. Nieraz wystarczy przesłać tylko e-maila lub po prostu zamienić słowo z właściwą osobą, wtedy intencje przeobrażają się w działania.

Znaczący sukces śląskiej spółki!

W dzisiejszych czasach polski rynek sprzedaży on-line jest jedną z najlepiej wzrastających branż w kraju nad Wisłą. Wśród przedsiębiorstw, które w ostatnich latach odnotowały olbrzymi wzrost jest firma Positive Power. Jest to spółka zajmująca się robieniem zaawansowanych e-sklepów, systemów Business-to-Business, robieniem portali www, aplikacji na tablety i także body leasingiem. Historia przytoczonej spółki rozpoczęła się ponad dekadę temu i przekształciła się w firmę zatrudniającą niemal 100 specjalistów.

Najnowsze odznaczenie w dziedzinie e-handlu

Wśród nowych odznaczeń w e-handlu pojawiła się e-Gazela – nagroda przyznawana przez puls biznesu. Klasyfikację przygotowała firma ARC Rynek i Opinia, która specjalizuje się w realizowaniu badań dla branży e-handlu. Pośród finalistów tej renomowanej nagrody jest także firma Positive Power. W opisanym rankingu pod uwagę były brane przedsiębiorstwa zajmujące się e-handlem, które w latach 2012-2013 zanotowały znaczący przyrost. Pierwszorzędnym celem było wyróżnienie kluczowych graczy na rodzimym rynku. W opisanym rankingu uczestnictwo było darmowe.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.