Wybieramy torebki do pracy

Dodane przez [email protected],

  Filed under: inne
  Comments: None
  Tagi: , ,

Większość życia spędzamy w pracy i niezależnie od jej specyfiki, czy stanowiska pragniemy cieszyć się dobrym wyglądem. Dlatego też torebki do firmy muszą spełniać trochę wymagań: winny być estetyczne, pasować do dress-code’u w miejscu pracy oraz ponad to być dobrze wykonane. Potrzebujesz szykownej torebki, w miarę wielofunkcyjnej, aby nie musieć przepakowywać się co kilka dni oraz dobrej jakościowo, aby służyła przynajmniej parę lat.
Ażeby zakupić dobrą torbę powinnaś pomyśleć praktycznie. Naturalnie, najważniejszy jest fason, więc obserwując eleganckie torebki skup się przede wszystkim na odcieniu torby oraz jej fasonach, jednak miej na względzie także wygodę noszenia. Zwróć uwagę głównie na:
• Surowiec, z jakiego jest wykonana. Korzystnie sprawdzają się torby do pracy stworzone ze skóry.
• Jakość wykonania. Ustal wytrzymałość przeszyć, łączeń a ponad to jeszcze paska do noszenia.
• Ilość przegródek i kieszonek na zatrzask lub zamek. Modne torebki nie zawsze je mają, a to poprzez nie masz możliwość utrzymać porządek no i wszystko szybko wynaleźć.
• Wymiar oraz kształt. Rozważ, czy aby na pewno potrzebujesz torebki do pracy, w jakiej zmieści się format A4 czy komputer oraz jeszcze czy w biurze masz możliwość ukrycia dużych rozmiarów torby.
• Sposób użytkowania. Jak w poprzednim przypadku weź pod uwagę miejsca, w których będziesz bywać. Stylowe torby nie zawsze są wygodne, a widok wystrojonej pani w tramwaju, która stara się utrzymać w ręce własną efektowną, elegancką torebkę i dodatkowo utrzymać poziom jest co najmniej zabawny. W owych warunkach znacznie lepiej sprawdzi się elegancka torba – listonoszka na ramię.

Uważa się, iż torebki do pracy powinny występować w stłumionych kolorach. Na przykład Estetyczne torebki Monnari w odcieniach brązu oraz rzecz jasna w czerniach, to pozycje, jakie pasują do formalnego stylu. Ale czy na pewno jest to jedyna alternatywa? Przeanalizuj swój styl a dalej przemyśl, czy mogłabyś dodać tu jakiś oryginalny kolor? Przecież pomiędzy klasyczną czernią a świetlistymi cekinami czy ostrym różem jest cała gama łagodnych i modnych kolorów. Może zgaszony róż, lub ciemna szarość? Lub odważniej, skórzana modna torba w kolorze kobiecej czerwieni czy ceglanym? Jeżeli będzie gładka, bez różnokolorowych mozajek i przeszyć, nikt nie zarzuci nam niepotrzebnej fanaberii. Ważne, ażeby jej styl i jakość był estetyczny, a biurowa stylizacja stanowiła było odpowiednim tłem.
był estetyczny, a biurowa stylizacja stanowiła było odpowiednim tłem.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.