Największy polski serwis z lokalnymi trunkami wystawiony na sprzedaż

Dodane przez AZ,

  Filed under: Biznes
  Comments: None
  Tagi: ,

Już niebawem wystartuje polski portal dropshippingowy, zrzeszający producentów i konsumentów alkoholi regionalnych – allCool.pl. Tym, co go wyróżnia to nowoczesne rozwiązanie logistyczne, które ma na celu skrócenie procedury zamówień i ułatwienie dostawy produktu.

W Polsce konsumenci coraz częściej sięgają po produkty regionalne i niszowe zarówno w zakresie żywności, jak i alkoholi. Twórcy portalu allCool.pl mając na uwadze badania mówiące, że do spożywania alkoholu przyznaje się ponad 90% osób pełnoletnich, stanowiących w strukturze demograficznej kraju około 25 mln. mieszkańców naszego kraju, postanowili stworzyć zupełnie pionierski projekt. Jest on kierowany do producentów alkoholi regionalnych oraz koneserów wyszukanych smaków.

AllCool.pl stwarza możliwość dotarcia przez niszowych producentów trunków do klientów w całej Polsce, wykroczenie poza swój region oraz promowanie swojej działalności. Konsumenci ceniący sobie wygodę oraz wyselekcjonowane smaki mogą wybierać pośród ogromnej ilości regionalnych trunków bez wychodzenia z domu.

Portal oferuje nowoczesne rozwiązanie logistyczne, które ma na celu skrócenie procedury realizacji zamówień.

Atutem jest z pewnością cena sprzedawanych alkoholi – dzięki skróceniu łańcucha dostaw i wyeliminowaniu pośredników, klient nabywa produkty taniej niż przez tradycyjną sieć dystrybucji.” – mówi Karina Trybulka, Liderka projektu allCool.pl.

AllCool.pl jako młody i dobrze rokujący biznes jest wspierany przez platformę Crowdangels.pl, która na zasadzie crowdfundingu promuje oryginalne pomysły i projekty. Za pośrednictwem CrowdAngels można wykupić udziały w projekcie i stać się jego współwłaścicielem.

Dzięki współpracy serwisu z setkami producentów alkoholi regionalnych, konsumenci ceniący wyszukane smaki, zyskają łatwiejszy dostęp do różnego rodzaju trunków, które do tej pory przypisane były wyłącznie do określonych regionów.

Zapraszamy na www.AllCool.pl

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.