Coś dla zakupocholiczek, czyli Shopping Lady

Dodane przez admin,

  Filed under: Bez kategorii
  Comments: None
  Tagi: , , , ,

Każdy facet zna to z autopsji, kobiety i zakupy to połączenie jest idealne. Zapewne wielu facetów zgodzi się ze mną, że gdyby tak kobiety poświęcały tyle czasu nam co ich zakupom… one są prawdziwymi shopping lady.

Każda kobieta uwielbia zakupy, zwłaszcza w sytuacjach w których nie musi się martwić o to ile na nie wyda, nie zależnie od tego czy wydaje swoje pieniądze, czy partnera. Każdy facet natomiast nienawidzi chodzić ze swoimi shopping lady na zakupy.

Spędzają one długi godziny na zastanawianiu się, czy lepiej wybrać to, czy tamto. Nawet wybór olejku zapachowego (tak, Panowie, ja też nie wiem po co to komu), zajmuje im godzinę czy dwie. A często też kończy się słowami „nie wiem który wybrać, zadzwonię na chwilę do koleżanki”, następnie po godzinie rozmowy uzyskują one opinię, która i tak ostatecznie nie będzie miała dla nich większego znaczenia.

Jednak po mimo wszystko jakoś trzeba wytrzymać te fanaberie naszych shopping lady, w końcu bywają one też niezastąpione w wielu sytuacjach. W końcu kto jak nie one umiałby obsłużyć pralkę, czy inny dziwny wynalazek.
Prawdziwy facet umie obsłużyć tylko niezbędny sprzęt domowy, taki jak mikrofalę. Po co używać czegoś więcej, zamiast prać można wywietrzyć, itd. 🙂

Oczywiście wpis ten należy traktować z przymrożeniem oka. Nie mam na celu nikogo obrażać, a już na pewno nie naszych drogich i kochanych shopping lady.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.