Od kuchni

Dodane przez PanDomu,

  Filed under: Technologia
  Comments: None
  Tagi: , , , ,

Wybierając jakikolwiek produkt, niezależnie czy będzie to telewizor, telefon, pralka czy kino domowe, oczekujemy, że będą one z nami przez kilka najbliższych lat. A regularne korzystanie z nich będzie przyjemnością i ułatwieniem codziennych obowiązków.

Bez zmartwień

Wiele osób liczy na to, że nowoczesne technologie uchronią ich od zmartwień związanych z problemami technicznymi wynikającymi ze zużycia materiałów. Nie rozwiązują one jednak wszystkich problemów, ale zdecydowanie sprzyjają dłuższemu i częstemu użytkowaniu produktów. Trudno wyobrazić sobie dom czy mieszkanie bez podstawowych urządzeń, bez których nie sposób się obejść. Jednym z nich jest dobra i nowa lodówka – najważniejszy element w każdej kuchni. To ona umożliwia przechowywanie żywności i utrzymywanie świeżości produktów przez dłuższy czas. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w lodówkach LG gwarantują ich długą żywotność. Kompresor linearny pozwolił wyeliminować ruch obrotowy z silnika sprężarki, dzięki czemu zredukowano do minimum punkty tarcia wytwarzające hałas i ograniczono pobór prądu. Antybakteryjna uszczelka pozwala uniknąć przenikania do wnętrza chłodziarki pleśni i bakterii powodujących psucie się jedzenia. A System Bez Hydraulika umożliwia ulokowanie lodówki w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączania jej do zewnętrznego źródła wody.

Rodzina w komplecie

Lodówki od firmy LG to nie tylko gwarancja najwyższej jakości produktów, ale też możliwość wygrania atrakcyjnych nagród dla całej rodziny. Celem promocji jest rozpowszechnianie wiedzy o nowoczesnych technologiach stosowanych w urządzeniach gospodarstwa domowego. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18. roku życia, zakup przynajmniej jednego produktu objętego promocją i zarejestrowanie się w serwisie rodzina w komplecie.pl. Nad losowaniem nagród czuwa specjalna Komisja powołana przez Organizatora. Wygrana może umilić deszczowy dzień lub zająć dzieci podczas długiej podróży, a także umożliwi szybką diagnostykę problemów technicznych. Nagrodzone osoby otrzymają bowiem smartfony LG Swift L5.

Szczęśliwa rodzina powinna spędzać ze sobą dużo czasu, a wspólne przygotowywanie posiłków i ich celebrowanie to najlepsza okazja, aby być z tymi, których kochamy. Warto zadbać o to, żeby nic nie popsuło tych wyjątkowych chwil, a jedynym zmartwieniem był wówczas kolor zastawy.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.