Zmień t-shirt na pewność siebie!

Dodane przez giedymin200,

  Filed under: Internet
  Comments: None
  Tagi: , , ,

Większość pań zdaje sobie sprawę z tego, jak pielęgnować wygląd, żeby prezentować się za każdym razem coraz lepiej. Orientują się jak powinny się przyodziać, pomalować, a także jaką upiąć fryzurę, aby wyeksponować swoje mocne strony, a schować niedociągnięcia aparycji. Każda z pań ma w sobie sporo uroku a także gracji, lecz nie każda ma świadomość tego, jak wielka siła w niej się znajduje. Niektóre chowają się w obszernych ciuchach będąc przekonanym o tym, że tak muszą, bo tak należy, bo monopolowo modelki są dysponentkami pięknych sylwetek, a one same są niekształtne. Lecz to karygodny błąd, bowiem dobrze dopasowany ciuch zdoła wskórać cuda, a z kolei nieodpowiedni – zniszczyć cały powab.

Dla tych kobiet, które czują się niedobrze ze swoim ciałem – to uczucie jest jedynie w Waszej psychice! Każda z nas jest wspaniała. Piękno to głównie pewność siebie. Zaobserwowałaś, że szablonowe „tłuścioszki” to zazwyczaj najbardziej odważne osoby? One niczym się nie przejmują, bowiem są świadome tego, że wygląd nie ma znaczenia, jeżeli posiadasz wesołą duszę! Wypróbuj jednakże przez choćby miesiąc urzeczywistnić odrobinę zmian w dobieraniu odzieży, w tym czasie często przypatrując się w lustrze. Niech kolorowe majciochy wyprze bielizna erotyczna, a w mgnieniu oka poczujesz się powabnie. Zaskocz swojego partnera – niech jego spojrzenie będzie najbardziej sugestywnym świadectwem na to, że jesteś wspaniała

Spodobała Ci się perspektywa? Znam zatem rozwiązanie na to, ażeby podczas snu prezentować się powabnie – ten myk to koszule nocne. Ale nie takie, jakie pamięta Twoja babcia, lecz krótkie, powabne a także dopasowane. Zdejmij za szerokie dresy i potem zarzuć powabny fatałaszek. Pomaluj się, dodaj świecidełka i głośno krzycz sobie codziennie, że jesteś piękna – to czyni cuda!

 

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.