Tanie gry! Recenzja G2A

Dodane przez admin,

  Filed under: Hobby
  Comments: None
  Tagi: , , , , ,

Każdy prawdziwy gracz kupuje gry, jak wiadomo nie są one najtańsze a najnowsze tytuły potrafią kosztować po kilka set złotych. Jest jednak rozwiązanie na tak wysokie ceny gier. Odpowiedzią jest portal gdzie można kupić znacznie taniej i to w pełni legalnie!

Co piszą o G2A?

W sieci można znaleźć wiele wpisów dotyczących portalu. Najwięcej jest jednak pozytywnych opinii o G2A. Główna przewaga w opiniach o G2A dotyczy ceny jak i co tygodniowych wyprzedaży na G2A. Ludzie chwalą sobie możliwość kupienia gier na platformy Steam, Origin, UPlay z oszczędnościami sięgającymi nawet 90%! Owszem znajdą się też maruderzy którym zawsze coś nie pasuje, a to kolory portalu nie takie, a to za mało oszczędzili, a to grę trzeba dodać ręcznie do Steam’a. Jednak czy oszczędność nie jest tego warta?

 

O co chodzi z wyprzedażami na G2A?

Wyprzedaż na G2A jest swoistym rytuałem na tej stronie. Co tydzień w piątkowe popołudnie czasu polskiego pojawią się od kilka lub nawet kilkanaście gier przecenionych nawet do 90%! Gry w okazyjnych cenach są w limitowanych ilościach dlatego warto się śpieszyć. Mimo iż wyprzedaż trwa teoretycznie cały weekend to najgorętsze tytuły znikają już w kilkadziesiąt minut.

 

Czy te zakupy są bezpieczne?

Co prawda spółka jest zarejestrowana w Chinach, jednak bez obaw możemy dokonywać zakupów, wsparcie sprzedażowe znajduje się w Polsce i co ciekawe na YouTube można zobaczyć siedzibę i system pracy w G2A. Szafa z kanału MocnyVlog miał okazję zwiedzać siedzibę G2A w Polsce, warunki pracy jak i sama atmosfera jest wyjątkowa jak na nasze realia. Poniżej filmik z tej wizyty na kanale Szafy którego pozdrawiam jeśli tutaj trafił i mam nadzieję że nie ma nic przeciwko że wstawiłem ten filmik.

 

Podsumowanie

Jeśli chcesz kupić gry w naprawdę niskich cenach mogę Ci polecić G2A.COM, ponieważ bez względu na to czy chcesz kupić grę w promocji i poczekać do piątku czy chcesz kupić w tej chwili masz 90% szans na to że uda Ci się zaoszczędzić kilkadziesiąt procent. A przecież oszczędności można przeznaczyć na zakup dodatków (DLC) do danej gry czy na zakup kolejnego tytuły. Dodatkowo sam portal ma ofertę Cashback, dzięki temu kupując gry możemy uzyskać pewną kwotę zwrotu, dzięki temu uda się kupić tytuły z oszczędności.

Dodatkowo portal ma w ofercie nie tylko gry, jednak jeśli interesują Cię programy to zapraszam do samodzielnego sprawdzenia oferty.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.