Jakie hotele wybierają Polacy na swój urlop?

Dodane przez kurokama,

  Filed under: Turystyka
  Comments: None
  Tagi: , , , ,

Podobnie jak w krajach UE Polacy najczęściej wybierają hotele trzygwiazdkowe. Takie dane wynikają z analizy rezerwacji hotelowych HRS.

Rośnie popyt na noclegi, które nazywane są ponadstandardowymi. Czemu? Przede wszystkim dlatego, że oferują one dodatkowe, atrakcyjne dodatki oraz ciekawą architekturę miejsca.

Szukając odpowiedniego hotelu respondenci starają się zapoznać z opiniami danego obiektu w Internecie. W ten sposób tworzy się zaufanie, a przyszli goście hotelowi wiedzą, czego mogą się spodziewać.

Tworząc pytanie: Jakie hotele wybierają Polacy na swój urlop można śmiało stwierdzić, że takie, które mają najlepszą opinię w środkach masowego przekazu. Choć oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się hotele trzygwiazdkowe. Opinia opinią, ale prawda jest taka, że również cena ma ogromny wpływ na podjęcie ostatecznej decyzji.

Dziś turyści nie szukają tylko miejsca na przespanie się, ale również miejsca, które będzie oryginalne. Dlatego dużą popularnością cieszą się obiekty unikalne i ponadstandardowe. Liczy się także atmosfera miejsca. Do lamusa przechodzą obiekty, które oferują jedynie nocleg w miarę przyzwoitych warunkach.

Takie zachowanie turystów było już zauważalne na zachodzie Europy. Jak widać, Polacy także dostosowali swoje wymagania do zachodniego rynku. Coraz częściej zaczynają walczyć o swoje prawa, płacąc dużo za odpowiedni komfort. Dlatego wszelkiego rodzaju uchybienia lub niedomówienia ze strony hoteli są przez nich krytykowane, co doprowadza oczywiście do respektowania prawa.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.