Parkowe Maślice – apartamenty z natury komfortowe

Dodane przez BrandQ,

  Filed under: Technologia
  Comments: None
  Tagi: , , , ,

Mapa Wrocławia wzbogaci się wkrótce o innowacyjne osiedle. Parkowe Maślice powstają w północno-zachodniej części miasta. W tym komfortowym kompleksie mieszkalnym znajdzie się ponad 60 przestronnych mieszkań o różnym metrażu: od 60m2 do 105 m2.

 

– Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny – taka myśl przyświecała twórcom przy projekcie osiedla. Parkowe Maślice łączą zalety przedmieść: zieleń, ciszę i spokój, z urokami życia w dużej metropolii. Dzięki doskonałej lokalizacji i komunikacji miejskiej w kilkanaście minut możemy dotrzeć do każdej części Wrocławia.
Cechą, która sprawia, że Parkowe Maślice są osiedlem innym niż wszystkie, jest wykorzystanie nowoczesnych technologii i najwyższej klasy ekologicznych materiałów, co znacznie obniża koszty eksploatacyjne. Przykładowo, rachunki za energię elektryczną będą o połowę mniejsze niż ma to miejsce w przypadku innych osiedli.

Innowacja to nasz fundament

W Parkowych Maślicach do izolacji budynków użyto pianki poliuretanowej, która zatrzymuje uciekające ciepłe powietrze w zimie i chłodne w lecie. Zastosowanie łączników termoizolacyjnych Isokorb® XT firmy Schöck sprawia, że budynki są energooszczędne, a jednocześnie posiadają przestronne balkony, które nie powodują – jak to ma miejsce w innych mieszkania tego typu – dodatkowej utraty energii.

Znaczną oszczędność energii umożliwia również logoterma marki SILKA, instalowany w lokalu lub klatce schodowej węzeł cieplny, który pozwala na wybranie poziomu ciepła i płacenie tylko za to, które wykorzystujemy na własny użytek. Materiały wykorzystywane przy budowie Parkowych Maślic cechuje doskonała izolacja akustyczna, co pozwala cieszyć się spokojem i ciszą, mimo współdzielenia budynku z sąsiadami.

Zakup mieszkania z rynku pierwotnego może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiemy w życiu. Nowe mieszkanie daje nam przede wszystkim komfort własnej aranżacji wnętrz czy układu pomieszczeń. Ponadto, kupując nowe mieszkanie, nie musimy martwić się o jakiekolwiek jego uszkodzenia, takie jak zacieki czy niesprawna instalacja elektryczna. Co więcej – to także komfort psychiczny, ponieważ urządzone przez nas samych mieszkanie da nam zdecydowanie większą satysfakcję.

Jeśli oczekujesz od życia więcej…

Wrocław jest doskonałym miejscem na zakup swojego mieszkania – to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, bardzo szybko się rozwija i daje naprawdę spore możliwości, jeśli chodzi o zatrudnienie. Posiada rozbudowaną sieć dróg i autostrad, dzięki której przemieszczanie się nie skutkuje kilkugodzinnym czekaniem w korkach, oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, ponieważ jest prawdziwym ośrodkiem kultury i rozrywki oraz jest naprawdę pięknym miastem z bogatą historią. Jeśli oczekujesz od życia więcej, Wrocław jest idealnym miastem dla Ciebie.

http://parkowemaslice.pl/

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.