Łazienkowe dylematy pani domu

Dodane przez Praktykujacy,

  Filed under: Technologia
  Comments: None
  Tagi: , , , ,

Wydawać by się mogło, że era niezawodnych urządzeń już dawno minęła, a dziś króluje jedynie moda na nowoczesny design i pogoń za trendami. Ale to tylko pozory. Może się zdarzyć, że nawet najmniejsze, pozornie niezauważalne rozwiązania zastosowane w innych urządzeniach ułatwią prace domowe innych użytkowniczek i użytkowników.

Pod górkę

Codzienne obowiązki są często uznawane za łatwe, niekoniecznie szybkie i niezbyt przyjemne. Teoria różni się nieco od praktyki. Nie trzeba już tracić całego dnia na praniu czy sprzątaniu. Mając pod rękę tyle pomocnych urządzeń wystarczy kilka godzin, by doprowadzić mieszkanie do porządku. Robiąc pranie z pomocą pralko suszarki mamy pewność, że oddajemy ubrania, pościel, firanki i inne tkaniny w dobre ręce. Zdarza się jednak tak, że pojawiają się problemy i jedna czynność zajmuje więcej czasu. Nawet nowoczesne technologie od firmy LG nie gwarantują całkowitego sukcesu. W pośpiechu można zapomnieć o dokładnej segregacji prania i oddzieleniu kolorów lub jakiś kolorowy element garderoby może zaplątać się w inne ubrania, a wtedy nie mammy pewności czy to, co wyjmiemy z pralki negatywnie nas nie zaskoczy. Jeśli zauważymy plamy lub przebarwienia warto użyć odbarwiacza, który odżywia zszarzałe i wyblakłe materiały. A przy każdym praniu – stosować chusteczki zapobiegające farbowaniu tkanin.

Stworzone do zadań specjalnych

Pralka jest tak powszechnym elementem codzienności, że często nie zwracamy na nią uwagi. Wiemy gdzie jest, wrzucamy do niej pranie, detergenty, pierzemy, wyjmujemy pranie i tak w kółko. Dobrze jednak wiedzieć, co w trawie piszczy, a konkretniej – co w pralce piszczy. Pralki parowe i pralko – suszarki LG są odpowiednie dla osób, które chcą mieć jedno wielozadaniowe urządzenie. Zastosowanie silnika inwerterowego Direct Drive umożliwia efektywne i delikatne pranie, a bezpośrednie połączenie silnika z bębnem pozwala obniżyć poziom hałasu oraz koszty eksploatacji. System 6 Motion dostosowuje ruchy bębna w zależności od wybranego programu i rodzaju tkanin w bębnie. Wzmocniona grzałka wykonana ze stopu stali niklowej jest odporna na odkładanie się kamienia, dzięki czemu żywotność pralki jest dłuższa niż w przypadku tradycyjnych grzałek.

Każda pani domu chce, aby w jej mieszkaniu panował ład i porządek, ale nie zawsze da się zapanować nad wszystkimi domownikami, którzy chcą otwarcie wyrażać swoje zdanie i budować własną przestrzeń. Dajmy im więc działać, a nadmiar energii możemy wykorzystać angażując do pomocy w dorosłych czynnościach naszych małych pomocników.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.