Wybór serwis komputerowego – Gostynin

Dodane przez admin,

  Filed under: Internet
  Comments: None
  Tagi: , ,

Pokazujący się na chwilę niebieski ekran i resetujący się komputer? A może „Policja zablokowała ten komputer” i za odblokowanie masz zapłacić 500zł? Czy też komputer pracuje wolniej niż kiedykolwiek wcześniej? Jeśli tak to pora pomyśleć o wezwaniu serwisu komputerowego. Zobacz jak wybrać najlepszy serwis komputerowy.Wybór serwisu komputerowego to jak za pewne wiesz nie jest czymś banalnym, wymaga od nas pewnego doświadczenia, wyczucia. Na dyskach naszych komputerów często mamy wartościowe pliki, które mogą mieć wartość sentymentalną jak i wartość materialną, np. ważny projekt. Jeśli nawet nie mamy aż tak cennych danych to zawsze nasz komputer ma jakąś wartość.

 

Od czego zacząć?

Otóż na początku należy zorientować się jakie firmy działają w naszej okolicy, można to zrobić na trzy sposoby, pierwszy i najłatwiejszy to usiąść przy komputerze, uruchomić wyszukiwarkę i wpisać serwis komputerowy Gostynin i zobaczyć jakie firmy się nam pokażą. W zależności od wielkości miasta liczba firm  może być bardzo duża jak i możemy praktycznie nie mieć wyboru.
Druga opcja choć wymaga od nas więcej pracy to efekty są o wiele lepsze, ponieważ polega dzwonieniu do znajomych z pytaniem jaką firmę polecają. Może się okazać że przy okazji dostaniemy listę firm na które należy uważać a którym można zaufać. Do drugiej grupy należy np. firma DOMIX.
Ostatnią czyli trzecią możliwością którą stanowczo odradzam jest wizyta w pierwszym lepszym serwisie, jednak należy pamiętać że w takim układzie może się okazać że po odebraniu komputera przyjdzie nam zapłacić rachunek i oddać do naprawy innej firmie.

 

Czy laik rozpozna profesjonalistę?

Odpowiedź jak najbardziej twierdząca, oczywiście że tak! Tylko musi uważnie słuchać tego co mówi do niego specjalista. Jeśli rozmawiamy z profesjonalistą to najczęściej po podaniu „objawów” będzie on w stanie wskazać gdzie leży problem z naszym sprzętem zanim jeszcze go zobaczy. Jednak poinformuje nas że faktycznie oceni sytuacje w chwili w której zobaczy komputer, w końcu nie może zdiagnozować komputera tak jak House diagnozował ludzi (dla nie wtajemniczonych, stawiał diagnozę na odległość).
Jeśli pracownik takiego przedsiębiorstwa określi jasno cenę i poinformuje nas że musimy zapłacić za diagnozę, nawet jeśli nie będzie w stanie zdiagnozować albo inną bzdurę to lepiej unikać takich firm i podziękować za rozmowę mówiąc grzeczne „to ja się jeszcze zastanowię, do widzenia”.

 

A co jeśli mam skromne fundusze?

Odpowiedz sobie na pytanie ile możesz wydać i czy wolisz zapłacić raz 100zł czy 2razy po 55zł 🙂 po za tym wystarczy znaleźć dobry i tani serwis komputerowy w Gostyninie. Wtedy nie wydamy majątku na remont a usługa będzie wykonana na wysokim poziomie a przecież na tym nam zależy, prawda?

 

Na koniec, mam nadzieję że ten artykuł to będzie Twoja nowa wiedza z której nigdy nie będziesz zmuszony skorzystać.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.