Skuteczny jak packshot

Dodane przez Dikens,

  Filed under: Internet
  Comments: None
  Tagi: , , , , ,

W dzisiejszych czasach bardzo popularna stała się reklama w Internecie. To nowe medium oferuje dostęp do milionów odbiorców z całego świata. Biznes internetowy z roku na rok rozwija się bardzo dynamicznie. W warunkach bardzo silnej konkurencji nie wystarcza jednak tylko dobry produkt sprzedawany po korzystnej cenie. Do osiągnięcia sukcesu na rynku konieczne jest przekazanie informacji o danym produkcie oraz przekonanie konsumenta do jego zakupu.

Idealna reklama?

Internet jest miejscem, gdzie reklamy są idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na dokładne przyjrzenie się produktowi. I tu właśnie zaczyna działać packshot. W zakresie handlu elektronicznego, packshoty umożliwiają obejrzenie obiektów w 3D (animacje 3D). Istnieje ponadto możliwość zobaczenia oraz manipulowania obiektami we wszystkich możliwych ujęciach, ze zwiększonym realizmem. W fotografii typu packshot istotne jest, aby pokazać cechy produktu – jego fakturę, kolory, kształty i funkcje. Jeżeli wykorzystane ma być jedno ujęcie, wybiera się to najważniejsze, natomiast, jeżeli istnieje możliwość wyeksponowania kilku zdjęć, można użyć wszystkich, jakie spodobają się Klientowi. Tzw. packshoty wykonywane są najczęściej pod kątem 45 stopni, dodatkowo fotografuje się detale i zbliżenia, a także uwzględnia się czy dany produkt jest błyszczący czy matowy.

Innowacja i skuteczność

Reklama dźwignią handlu. To hasło nigdy nie straci na ważności. Aby odnieść sukces i wypromować firmę w Internecie, a przy okazji wyróżnić się na tle innych marek, trzeba użyć wyjątkowych środków. Prezentacje 360° dostarczają klientom wiarygodnych oraz skłaniających do dokonania zakupu informacji o produkcie. Zwiększają realność wirtualnych zakupów, pozwalają klientom upewnić się w wyborze. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych prezentacji, obracające się przedmioty wiernie oddają rzeczywistość i odwzorowują swoje właściwości. W prezentacjach 360/3D obiekty nie posiadają sztucznej tekstury – odbiór obrazu jest taki, jak robi to ludzkie oko. Działają skutecznie i pozwalają marce stać się bardziej rozpoznawalną, stawiającą na innowacyjne rozwiązania.

By zatrzymać potencjalnych klientów w sieci właściciele sklepów, na swoich stronach coraz częściej umieszczają animacje 3D. Nie jest tajemnicą, że większość z nas ‘robi zakupy oczami’. Dlatego fotografia typu packshot to przyszłość w biznesie.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.