„Szkoła księżniczek” Znów otwarta! Zostań absolwentką!

Dodane przez ro2,

  Filed under: inne
  Comments: None
  Tagi: , , , , ,

Jak przygotować przyjęcie? Jak dobrać odpowiedni strój na urodziny przyjaciółek? Jakie ćwiczenia wykonywać, by doskonalić swój muzyczny talent? Jak zaopiekować się domowym pupilem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć w drugim sezonie „Szkoły Księżniczek”. Pierwszy sezon bił rekordy popularności. Serial przypadł do gustu młodym widzom i został obejrzany przez 1, 715.000 widzów w wieku 4+.

W tym sezonie na ekranie zagoszczą: Aurora (Śpiąca Królewna), Arielka (Ariel), Kopciuszek (Kopciuszek), Tiana (Księżniczka i żaba), Roszpunka (Zaplątani), Bella (Piękna i Bestia) oraz Anna (Kraina Lodu). To Księżniczki, które pomimo tak różnych historii łączy jedno – niezwykłe umiejętności, chęć ich doskonalenia i wiara w realizację nawet najśmielszych marzeń. Poszczególne odcinki będą nawiązywać do jednej z postaci i jej atrybutów, wśród których znajdą się: śpiew, pływanie, opieka nad zwierzętami, dekorowanie wnętrz, jazda na łyżwach, organizowanie przyjęcia i przygotowanie stroju na wielkie wyjście. To wszystko w zaczarowanej, baśniowej atmosferze, na pograniczu marzeń i rzeczywistości, w świecie, w którym wszystko jest możliwe. Na stronie internetowej www.disney.pl/szkola-ksiezniczek-2 młode fanki Księżniczek Disneya znajdą inspirujące zadania nawiązujące do wszystkich odcinków z serialu. Po ich wykonaniu dziewczynki uzyskają odznakę świadczącą o nabyciu danej umiejętności. Na koniec będą mogły przystąpić do egzaminu i zostać absolwentką „Szkoły Księżniczek” Disneya.

 

Premiera drugiego sezonu „Szkoły Księżniczek ” odbyła się w poniedziałek 5 maja
w Disney Channel.

 

***

Program „Szkoła Księżniczek” obejmuje 11 postaci. Za każdą z nich stoi niecodzienna opowieść, z której płynie wyjątkowa, uniwersalna nauka. Każdą Księżniczkę wyróżniają również wartości, które pomimo upływu lat pozostają niezmiennie aktualne. Serial rozwija i pobudza wyobraźnię, inspiruje do kreatywnego spędzania czasu, odkrywania i doskonalenia talentów oraz próbowania sił w różnych dyscyplinach.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

http://www.disney.pl/szkola-ksiezniczek/

http://www.disney.pl/ksiezniczki/

@Disney_Polska #SzkolaKsiezniczek

 

Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się w The Walt Disney Company Polska, odwiedzaj naszego Twittera: https://twitter.com/DisneyPolska

 

Dodatkowe informacje:

 

The Walt Disney Company Polska (TWDC)

TWDC to wiodąca międzynarodowa firma z dziedziny rozrywki rodzinnej i mediów, działająca w pięciu segmentach biznesowych: sieci medialne, parki rozrywki i ośrodki wypoczynkowe, produkcja filmowa, produkty konsumenckie oraz interaktywna grupa medialna.

TWDC istnieje na rynku polskim od 20 lat. Polskie przedstawicielstwo firmy powstało w 1993 roku, a otwarcie The Walt Disney Company Polska nastąpiło w roku 2003. Od 2009 polskie biuro odpowiedzialne jest za cały region Europy Środkowej i Wschodniej, obejmujący 16 krajów, z lokalnymi biurami w Budapeszcie, Pradze i Bukareszcie. We wrześniu 2012 r. TWDC Polska przejęło dystrybucję kinową wszystkich filmów opatrzonych marką Disney, Disney/Pixar, Marvel i Lucasfilm Ltd, stając się czołowym dystrybutorem, który pochwalić się może takimi hitami, jak „Thor: Mroczny świat”, „Kraina Lodu” i „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” oraz nadchodzącymi premierami: „Violetta: Koncert” oraz „Czarownica”.

Disney blisko współpracuje z telewizjami otwartymi oraz kanałami tematycznymi, dystrybuując kontent opatrzony marką Disneya lub bez niej, jak seriale „Gotowe na wszystko” czy „Grey’s Anatomy – Chirurdzy”. W roku 2006 na polskim rynku zadebiutował kanał Disney Channel, który niezmiennie jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w grupie 4 – 15, jak również wśród widzów 4+. Multipleks kanałów Disneya w Polsce obejmuje również Disney XD oraz Disney Junior.

Produkty licencyjne Disneya występujące w kategoriach: zabawki, odzież, wyposażenie wnętrz, artykuły żywnościowe, książki i magazyny, artykuły papiernicze, DVD, Blu-Ray oraz gry, dostępne są u wszystkich największych sprzedawców detalicznych w Polsce.

Kontakt prasowy:

Karolina Urbańska                                                 

Disney Channels

[email protected]

tel. +48 22 579 34 07

—————

Magdalena Mizak-Peńsko  

Nevada&Bloom

[email protected]

kom.: +48 531 609 691

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.