Łódź, You like?

Dodane przez MagdaL,

  Filed under: inne
  Comments: None
  Tagi: , , ,

Łodź

Miasto Łódź. Miasto włókiennicze. Pełne kontrastów. To miasto, które fascynuje, w którym chciałoby się mieszkać. Pomnikami łódzkiej przeszłości są budynki dawnych wielkich fabryk i secesyjne pałace kapitalistów, zadzierające dumnie głowę wśród kilkupiętrowych kamienic, przytulonych w uścisku jedna do drugiej. To również nowoczesne lofty i miejsca tętniące kulturą. W tym mieście jest moc.

Tradycja i nowoczesność

Łódź jest miastem tysiąca możliwości. Każdy znajdzie coś dla siebie. Restauracje, kluby, multipleksy, dyskoteki. Dla bardziej ambitnych poszukiwaczy wrażeń, również znajdą się rozrywki – teatry, filharmonia, muzea. Cudowne miejskie parki, zielone wyspy wśród morza wszechogarniającej szarości, oazy ciszy i wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, pozwalają odetchnąć pełną piersią. O każdej porze roku zachwycają i przyciągają spacerowiczów spragnionych kontaktu z doskonałością natury, którego tak brak w wielkomiejskim harmidrze. Industrialny charakter tego miasta, jego zawieszenie jakby wciąż w procesie, pozwala na istnienie obok siebie wielu subkultur, wielu styli i manier. Właśnie. Co wybrać?  Już nie musimy wybierać między tradycją a nowoczesnością. Jeśli szukamy swojego miejsca na ziemi, to właśnie tu. Nowoczesne mieszkania w centrum Łodzi z pewnością zachwycą nas swoją niepowtarzalnością.

Łódzkie apartamenty w nowym świetle

Możemy spojrzeć na Łódź z zupełnie nowej perspektywy. Na wyciągnięcie ręki mamy uroczą ulicę Piotrkowską i imponujące Nowe Centrum Łodzi EC1. Widok na historyczne centrum Łodzi i doskonale zaaranżowana przestrzeń pozwolą nam cieszyć się wspaniałościami tego miasta. Mieszkania o metrażach od 32 do 122 m2 to mieszkania trafione w punkt! Trzy połączone budynki o pięciu, dziewięciu i trzynastu piętrach tworzą jedyną w swoim rodzaju, niebanalną kompozycję architektoniczną. Dla ceniących praktyczne rozwiązania przygotowano przestronny, dwupoziomowy parking i wygodne komórki lokatorskie. Miasto loftów, Łódź filmowa przyciąga i kusi. Warto tu mieszkać, cieszyć się jego możliwościami, być jego częścią. Spacerować wzdłuż ulicy Piotrkowskiej, podziwiać wyjątkowy Księży Młyn, odwiedzić Muzeum Książki Artystycznej. Udać się w prawdziwą podróż w czasie, zarówno w przeszłość jak i przyszłość.

Mieszkajmy w harmonii z miastem. Pamiętajmy by podczas szukania odpowiedniego dla nas apartamentu, wziąć pod uwagę wkomponowanie inwestycji w środowisko łódzkiej infrastruktury miejskiej. Łódź ma mnóstwo wspaniałych niespodzianek, wystarczy je tylko odkryć!

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.