Era na opony do skutera.

Dodane przez roundaway,

  Filed under: Hobby
  Comments: None
  Tagi:

Jakiś spośród serwisów motoryzacyjnych wykonał badania, w jakich jedno z pytań tyczyło oznaczenia najpotrzebniejszej rzeczy w caluteńkim uposażeniu skutera. Jeszcze inne było poproszeniem o podanie tej, jaka przydaje się najmniej w czasie prowadzenia jednośladu. Powiedziawszy szczerze, to wymienione wskazania mocno mnie zadziwiły, gdyż nie takich propozycji się z pewnością spodziewałem. W pierwszej kategorii wygrały opony do skutera, a drugim jej końcu zamieszczono tłumik do skutera.

Według mnie najważniejszy bywa silnik maszyny, bowiem to ten powoduje to, iż będziemy w mocy się poruszać. Zaś z drugiej strony, tylko i wyłącznie napęd nic nie będzie umiał uczynić, jeżeli tylko nie zastosujemy jakiegoś rodzaju przeniesienia siły napędu na coś, co będzie mogło nas wieść przed siebie. Toteż można wytłumaczyć sobie to, iż opony do skutera zyskały uznanie w decyzjach najbardziej pokaźnego grona moto fanów. Zaś jeśli rozchodzi się o akcesoria, bez których to jesteśmy w stanie sobie bez jakiegokolwiek problemu poradzić, to postanowienie o tym, że na tym miejscu został ulokowany tłumik do skutera, pokazuje mi pewną tęsknotę właścicieli tych maszyn za hałasem toczącym się z wydechu.

Można też rzecz jasna na to spojrzeć nieco złośliwie i powiedzieć, iż tłumik do skutera, czy też jego brak, niczego nie zmienia, gdyż wspominamy dwukołowiec i tak nie powoduje jakiegokolwiek hałasu. Natomiast opony do skutera to najważniejsze co posiada ten gatunek wehikułu. Wszakże silnik ma tak słaby, i z nim, czy też bez tegoż, będzie poruszał się tak samo, stąd tej maści ogumienie nieodzowne bywa do tego, ażeby móc odróżnić go, od zwykłego roweru, na przykład.

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.