Czym kierować się w trakcie wyboru obuwia tanecznego?

Dodane przez giedymin200,

  Filed under: Hobby
  Comments: None
  Tagi: , ,

Ten post udzieli odpowiedzi na pytanie: jakimi wyznacznikami kierować się w ciągu doboru obuwia tanecznego. Jest to taka kwestia, która spędza sen z powiek zwłaszcza początkującemu tancerzowi, z tego powodu mamy zamiar Wam troszkę pomóc.

Należałoby zacząć od tego, żeby poszukać dobry sklep taneczny, w jakim można zakupić dobrej klasy obuwie do tańczenia, profesjonalna obsługa, a także przystępne ceny. Z tego powodu warto nie tylko zrobić wywiad wśród kolegów z branży, ale także rzucić okiem na różnego typu portale o tańcu, czy internetowe fora. Kiedy już zorientujesz się w tym temacie, możesz przystąpić do wyboru właściwych butów do tańczenia.

Występuje parę reguł, którymi należy się kierować w czasie dokonywania zakupów. Po pierwsze kup buty, które posiadają stonowaną barwę, dzięki czemu będą one pasować do każdej kreacji scenicznej. Po drugie, pamiętaj, że obuwie, które kupisz musi idealnie przylegać do Twej stopy.

Po trzecie, kup buty, które są zrobione z najwyższej klasy skóry, przez co dłużej Ci wytrzymają. Po czwarte, obierz obuwie o rozmiar za małe, bo palce w nogach powinny lekko wystawać poza przednią podeszwę, byś mogła sobie zapewnić doskonałą przyczepność do parkietu, co ułatwi Ci robienie różnych trudnych figur tanecznych. Po piątek, obierz obuwie, które ma paseczek na kostce, co da jej stabilność podczas tańczenia.

Jeśli z kolei chodzi o dobór podeszwy obuwia, to w ofertach znajdziesz buty taneczne o podbiciu z gumy oraz ze skóry. Mikrogumę zaleca się tancerzom początkującym lub tym, którzy tańczą na ślizgającym się parkiecie. Natomiast skórzane podbicie zaleca się fachowcom, bądź tancerką wykonującym dużo obrotów.

Decyzja należy do Ciebie, życzymy powodzenia!

Be Sociable, Share!

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz

You must be logged in to post a comment.